TSC pobedio Novi Pazar, het-trik Ljajića

1

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su danas u Novom Pazaru istoimenog domaćina 4:3 (2:2), u prvoj utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Prednost gostima doneo je Miloš Pantović u devetom minutu, a Novi Pazar je preokrenuo golovima Adema Ljajića u 11. i 15. minutu.

Devet minuta kasnije izjednačio je Aleksandar Ćirković.

Golovima Ivana Milosavljevića u 51. i 55. minutu TSC je poveo sa 4:2, da bi poraz Novog Pazara, svojim trećim pogotkom, ublažio Ljajić u četvrtom minutu nadoknade.

Domaćin je od 88. minuta imao igrača manje jer je Ebenezer Anan dobio direktan crveni karton.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je 3.000 gledalaca.

Nakon trećeg uzastopnog poraza, Novi Pazar je ostao osmi na tabeli sa 35 bodova, koliko ima i devetoplasirani Napredak, ali uz meč manje, dok je TSC treći sa 59 bodova.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Partizanu, dok će TSC biti domaćin Čukaričkom.

Izvor: Danas